MOJE SESJE COACHINGOWE

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu głębszej rozmowy, spotkania ze swoim lustrem, które pozwala zobaczyć to, czego do tej pory nie dostrzegaliśmy. Bezcenna jest także ciągła praca nad rozwijaniem samoświadomości, gdyż jak słusznie powiedział kiedyś pewien wyjątkowy człowiek:

Nie da się rozwiązać problemu z tym samym poziomie świadomości, na którym się go utworzyło.

ALBERT EINSTEIN


Jestem introwertyczką, osobą skrajnie wrażliwą i mam świadomość tego, że praca nad sobą może diametralnie zmienić życie osób takich jak ja. Sama wiem, że często jest nam bardzo ciężko. Ale wiem również, jak wiele zależy od nas, jak piękne, intensywne i wzruszające może być nasze życie. Zwracam uwagę nie tylko na to co w umyśle, ale także na to, co płynie z naszego ciała i duszy, wierząc w potęgę równowagi.

Pracuję z osobami borykającymi się z różnymi kwestiami życiowymi, od związków, przez kwestie zawodowe, po bolesne doświadczenia z przeszłości, wspieram w wychodzeniu z depresji. Łączę tradycyjne podejście coachingowe z rozwojem duchowym, uważnością, pracą z ciałem fizycznym i energetycznym. Bardzo chętnie potowarzyszę Ci na Twojej ścieżce, dzieląc się tym, co sama zgromadziłam. Jeśli chcesz umówić się ze mną na sesję coachingową, lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej, skorzystaj proszę z formularza kontaktowego.